Ergo Hestia Warszawa Wilanow

Dom i mieszkanie

ERGO 7 - to innowacyjne ubezpieczenie, którego zakres możesz łatwo i szybko dostosować do swoich potrzeb. Do wyboru jest aż 19 różnych wariantów ochrony. Dom lub mieszkanie od zdarzeń losowych, od kradzieży, Odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków, Autocasco, NNW kierowcy i pasażerów, Odpowiedzialność Cywilna wynikająca z posiadania i użytkowania pojazdów w ruchu drogowym

Hestia 1 - prosty pakiet ubezpieczeń, w którym szybko i wygodnie ubezpieczysz dom lub mieszkanie, samochód (OC, AC, NNW), następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) oraz szkody wyrządzone innym osobom w życiu prywatnym (OC). Pakiet przeznaczony jest dla osób w każdym wieku, którym zależy na szybkim i wygodnym zapewnieniu bezpieczeństwa sobie i swojej rodzinie, a także na ochronie majątku.

Hestia 7 to pakiet siedmiu najważniejszych ubezpieczeń, które kompleksowo ochronią twoją rodzinę i majątek. To pierwszy produkt finansowy wyróżniony prestiżowym Godłem Promocyjnym "Teraz Polska".Z oferty mogą korzystać ludzie w każdym wieku.